Dekoracja okna

Dekoracja okna

DEKORACJA OKNA TO WAŻNY ETAP ARANŻACJI WNĘTRZA.

Dekoracja okna ma zasadnicze znaczenie dla wystroju wnętrza. Powinna ona uzupełniać i podkreślać ogólny wystrój pomieszczenia. Może również pełnić inne funkcje, takie jak ochrona przed promieniami słonecznymi lub osłanianie przed wzrokiem przechodniów. Do wyboru masz wiele opcji, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Czy bardziej odpowiadają Ci żaluzje, czy rolety? A może wolisz tradycyjne dekoracje okienne. W naszej szerokiej ofercie zasłon i firan na pewno znajdziesz odpowiednią dekorację okienną dla swojego domu. Dostępnych jest wiele tkanin, z których można uszyć zasłony lub markizy, można też kupić gotowe.

ROLETY A ZASŁONY - JAK WYBRAĆ?

Szukasz trwałej dekoracji okiennej? Warto rozważyć oferowane przez nas rolety. Możesz wybierać spośród modeli drewnianych lub typu dzień/noc. Za pomocą rolet można całkowicie zaciemnić pomieszczenie. Rolety najlepiej sprawdzają się w sypialniach, ponieważ zapewniają prywatność i nie zakłócają światła lamp zewnętrznych. Rolety zaciemniające mogą być również stosowane w pokoju telewizyjnym, gdzie widoczność ma kluczowe znaczenie. Mogą Ci się również spodobać nowoczesne rolety dzień/noc do okien balkonowych. Można nimi sterować na wiele sposobów. W ciągu dnia można wpuścić do środka promienie słoneczne, a w ciągu dnia ukryć wnętrze przed przechodniami. Żaluzje aluminiowe to prosty sposób na dekorację okien kuchennych.

Zasłony od wielu lat są najczęściej stosowanym sposobem dekorowania okien. Łatwo je zmienić. W ten sposób można wpłynąć zarówno na wystrój wnętrza, jak i na dekorację okna. Rolety blokują więcej światła słonecznego niż zasłony, ale zasłony nadal wpuszczają słońce i chronią przed ciekawskimi przechodniami na zewnątrz. Zasłony są świetnym rozwiązaniem, jeśli masz problemy z zasypianiem i chcesz umieścić zasłony w swojej sypialni. Dzięki naszemu ogromnemu wyborowi z pewnością znajdziesz pasujący zestaw. Dzięki temu ograniczysz ilość światła wpadającego do pokoju z zewnątrz.

JAK DOBRAĆ KOLOR DEKORACJI OKIENNEJ?

Bez względu na to, czy wybierzesz rolety, żaluzje, czy kombinację, ważne jest, aby dopasować zasłony do wystroju wnętrza. Często jest to ostatni etap wykańczania wnętrza, więc dekorowanie okien nie powinno być trudne. Klasyczne rolety w kolorze kremowym to najlepszy wybór, jeśli preferujesz klasyczny wystrój okien z elementami ciemnego drewna. W rustykalnym otoczeniu świetnie wyglądają brązowe modele wykonane z drewna. Lubisz naturalne dodatki? Rolety bambusowe to coś, co stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. Te wyjątkowe dekoracje okienne przyciągną uwagę Twoich gości. Chcesz, aby rolety były nowoczesne i stylowe? Modną opcją są rolety dzień/noc. Szczególną uwagę warto zwrócić na modele w szarych kolorach.

Możesz też wybrać tradycyjne opcje i połączyć moskitierę z zasłonami. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć model idealnie pasujący do wystroju wnętrza. Gładkie zasłony sprawdzają się w

minimalistycznych pomieszczeniach i można je łączyć z delikatnymi, białymi firankami. Szary model jest świetny do domów, w których dominuje skandynawskie wzornictwo. W lofcie z ceglanymi ścianami, czarna zasłona może wyglądać fantastycznie. Wiszące dekoracje okienne to świetny sposób na dodanie niepowtarzalnego akcentu do aranżacji. Możesz wybierać spośród serc, pasków lub kwiatów. Dzięki nim Twoje dekoracje okienne będą się wyróżniać. Możesz je także wymieniać na inne, jeśli Ci się znudzą.

Czego jeszcze potrzebujesz, aby udekorować okna?

Niezależnie od tego, czy wieszasz zasłony, czy firany, konstrukcja sufitu ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że Twoje dekoracje okienne są nie tylko dobrze wyeksponowane, ale także trwale i bezpiecznie zawieszone. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie elementy i akcesoria, których potrzebujesz, w tym szyny. W naszym sklepie możesz powiesić firany lub zasłony, używając różnych karniszy. Ten dział pozwoli Ci nie tylko znaleźć odpowiednią roletę, żaluzję czy zasłonę, ale także parapet, który wzbogaci Twoją przestrzeń. Na oknie można zamontować moskitierę, która zapewni komfort latem i ochroni wnętrze przed uciążliwymi owadami.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.