Akcesoria do luster

Uchwyty do lustra

Co to są uchwyty do luster?

Lustra są niezbędne w każdym domu. Trudno sobie wyobrazić łazienkę lub przedpokój, w którym nie ma lustra. Prawidłowy montaż lustra zapewnią produkty przeznaczone specjalnie do tego celu, tzn. uchwyty do luster mogą być stosowane do montażu luster o różnych rozmiarach i kształtach. Są one małe i łatwe w użyciu.

Wszystkie uchwyty do luster mają jedną wspólną cechę: trwałość. Ponieważ są one wykonane z połączenia metalu i tworzywa sztucznego, są również odporne na korozję. Chociaż estetyczne zaślepki są często wykonane z plastiku i pomalowane, nie spełniają żadnej praktycznej funkcji. Aby przymocować uchwyty do zestawu, potrzebne są śruby.

AKCESORIA DO LUSTER - ZALETY.

Jak powinny wyglądać uchwyty do luster? Muszą być wystarczająco mocne, aby wytrzymać duże obciążenie, a lustro nie powinno spadać ze ściany. Uchwyty wykonane ze stopu cynku lub aluminium to świetny sposób na zamocowanie lustra łazienkowego. Lustra łazienkowe, które są okrągłe, są niezwykle popularne. Zostały stworzone uchwyty do luster okrągłych. Wykorzystują one ten sam stop metalu, co system mocowania, ale mają inny kształt. Uchwyty te są odpowiednie do luster okrągłych.

Uchwyty do luster to nie jedyne akcesoria, które można kupić. Mamy półki, które ułatwią organizację łazienki. Półki te można dopasować do wystroju łazienki, ponieważ są one zazwyczaj wykonane ze szkła.

JAKIE AKCESORIA ŁAZIENKOWE NAJLEPIEJ WYBRAĆ?

Potrzebujesz miejsca do przechowywania grzebienia i flakonów perfum. Możesz wykorzystać półkę w pobliżu lustra do przechowywania akcesoriów i przedmiotów dekoracyjnych, które upiększą przestrzeń. Mała, szklana półka jest bardzo przydatna i nie zajmuje dużo miejsca. Aby jak najlepiej wykorzystać małe przestrzenie, możesz wybrać proste lub podłużne półki albo półki narożne.

Półki łazienkowe wykonane ze szkła są praktyczne, myją się jak lustra, są wodoodporne i łatwe do czyszczenia. Pasują zarówno do luster ciętych, jak i oprawionych w ramy. Półkę mocuje się do ściany za pomocą wkrętów i kołków rozporowych. Taka konstrukcja jest trwała i stabilna.

Do mocowania standardowych luster należy używać wsporników pasujących do rodzaju ściany. Kołki rozporowe i wkręty są bezpieczniejsze niż stosowanie gwoździ do mocowania luster. Zanim użyjesz kołków rozporowych, upewnij się, że ściana jest do nich przygotowana. Ściany z płyt gipsowo-kartonowych i pustaków mogą nie być wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać tak duże obciążenie. Przyssawki do luster mogą być używane do podtrzymywania lżejszych akcesoriów i mniejszych tafli. Przed podjęciem decyzji należy zapoznać się z danymi technicznymi. Zamontowanie przyssawek do ciężkich luster może spowodować oderwanie i pęknięcie tafli.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.