Pojemniki na papier

Pojemniki na papier

W toaletach publicznych potrzebne są podajniki papieru.

Otwierając kawiarnię, restaurację lub bar, należy wziąć pod uwagę funkcjonalny projekt toalety. Suszarka do rąk, dozownik mydła lub dozownik papieru mogą ułatwić klientom korzystanie z łazienki i usprawnić jej działanie.

W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz praktyczne pojemniki na papier. Pojemniki te mogą być wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego i pomieścić papier toaletowy lub ręczniki papierowe w większych rolkach. Zapewni to lepszą higienę w toaletach publicznych. Pojemniki na papier można wybierać spośród różnych rozmiarów. Są one tej samej wielkości, co papier używany w toaletach publicznych. Dzięki różnorodności kolorów można dopasować podajnik do każdego wystroju.

PODAJNIK PAPIERU JEST SPOSOBEM NA ZAPEWNIENIE LEPSZEJ HIGIENY.

Dozowniki obsługują duże rozmiary rolek. Pozwala to zaoszczędzić czas i wielokrotnie wymieniać papier w łazience. Można również użyć podajnika do precyzyjnego przycięcia papieru. Papier jest chroniony przez zamknięcie pojemników, tak aby dostęp do nich miała tylko wyznaczona osoba. Zmniejsza to prawdopodobieństwo kradzieży. W ofercie znajdują się również dozowniki papieru w rolkach. Umożliwiają one szybkie wytarcie skóry po umyciu.

Dozowniki papieru toaletowego pozwolą Ci zaoszczędzić jeszcze więcej. Dzięki nim można łatwo przyciąć papier, którego się potrzebuje. Można też uniknąć zamoczenia rolki, sięgając po nią wilgotnymi rękami. Bardzo oszczędne jest także używanie podajnika ręczników papierowych. Do osuszenia rąk można użyć tylu arkuszy, ile potrzeba. Ręczniki nie będą zalegać na blacie, w toalecie czy łazience. Możesz je oszczędzać, nie marnując ich.

PLASTIK CZY METAL? KTÓRY JEST NAJBARDZIEJ FUNKCJONALNY?

Istnieją dwa rodzaje podajników papieru: plastikowe lub metalowe. Różne modele mają różne rozmiary i wzornictwo. Możesz dopasować ten element do każdej łazienki. Podajniki będą świetnie wyglądać zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych łazienkach.

W toaletach publicznych spodoba się metalowy podajnik ręczników papierowych. Jego największą zaletą jest odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dotyczy to również mechanizmu, który zapobiega nieuprawnionemu otwarciu pojemników. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zostanie on skradziony lub uszkodzony.

Chromowany dozownik papieru toaletowego i ręcznika papierowego wymaga częstego mycia. Bez względu na sposób wykończenia powierzchni widoczne są odciski palców. Odciski palców sprawiają, że podajniki są nieatrakcyjne i stale brudne. Na chromowanej powierzchni łatwiej też dostrzec ślady rozprysków, które można znaleźć w łazienkach.

Upewnij się, że stal, z której wykonano model metalowy, jest odporna na rdzę. W łazienkach panuje duża wilgotność. Dozownik ręczników papierowych jest często w bezpośrednim kontakcie z mokrymi rękami. Jeśli metal użyty do jego produkcji nie jest wystarczająco wytrzymały, szybko ulegnie korozji. Przy produkcji pojemników metalowych ważne jest, aby wiedzieć, z czego są wykonane.

Karmniki plastikowe mogą być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych modeli metalowych. Nie wymagają one tak częstego czyszczenia. Są praktycznie niezniszczalne z powodu odcisków palców. Nadają się również do łazienek urządzonych w tradycyjnym stylu. Są mniej trwałe, więc mogą wymagać częstszej wymiany. Można zauważyć wolniejsze tempo zużywania się mechanizmu zamykającego dozownika. Produkty te są trwałe i można je łatwo dopasować do stylu łazienki dzięki klasycznemu wykończeniu w kolorze białym lub stali nierdzewnej.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.