Dystrybutory mydła

Dystrybutory mydła

Dozowniki mydła zapewniają higienę w miejscach publicznych.

Utrzymanie higieny osobistej w miejscach publicznych, takich jak biura, banki czy restauracje, jest często trudniejsze. W toaletach publicznych praktycznym rozwiązaniem mogą być dozowniki mydła.

W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz pojemniki na mydło takich marek, jak Masterline i Bisk. Od pojemników ze stali nierdzewnej w eleganckich odcieniach satynowego niklu po dozowniki z tworzywa sztucznego - opcji jest wiele. Produkt można zamontować na ścianie za pomocą kołków lub wkrętów.

DOZOWNIK GWARANTUJE WYGODNE I OSZCZĘDNE UŻYWANIE MYDŁA W PŁYNIE.

Mydło wystarcza na długi czas, ponieważ ma dużą pojemność. Jest prosty i praktyczny: mydło można dozować, naciskając przycisk lub naciskając dźwignię. Dzięki temu przygotowanie mydła jest bardziej efektywne i pozwala zaoszczędzić pieniądze. Łatwo jest nalewać mydło. Wystarczy podnieść pokrywę, aby przelać mydło. W naszej bogatej ofercie znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie.

Dozownik mydła w płynie można zainstalować w dwóch miejscach. Drugie z nich znajduje się w pobliżu umywalki. Możliwe jest również zastosowanie dozownika mydła pod prysznicem. Oszczędza to wysiłku związanego z otwieraniem butelek z żelem mokrymi rękami.

CHROM CZY PLASTIK - KTÓRY DOZOWNIK JEST NAJLEPSZY?

Istnieje wiele opcji dozowników do mydła. Mogą być wykonane z jednego z dwóch materiałów. Dozownik mydła wykonany ze stali jest niezwykle trwały. Można go używać w toaletach publicznych. Trzeba go czyścić z zewnątrz. Nawet na satynowanych powierzchniach odciski palców są łatwo widoczne. Całość wygląda estetycznie nieatrakcyjnie.

Plastikowe dozowniki mydła są mniej trwałe. Plastikowy dozownik do mydła ma niższą cenę, a także szerszą gamę kolorów i wzorów. Naścienny dozownik do mydła można dopasować do każdego wystroju. Jeśli nie działa prawidłowo, możesz sprawdzić, czy nie jest zużyty.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.