Dom

Dom

Dobry plan to klucz do wyposażenia wnętrz.

Ostatnim etapem budowy lub remontu domu jest wyposażenie wnętrz. Wygląd można zmienić, dodając różne materiały, akcesoria i tekstylia. Istnieje wiele opcji dekoracji wnętrz. Obejmują one wybór mebli i mniejszych akcesoriów. Można także zmieniać wystrój w zależności od pory roku lub nastroju. Zapoznaj się z naszą ofertą.

WYPOSAŻENIE DOMU WEDŁUG PRZEZNACZENIA.

Zanim zdecydujesz się na wybór podłogi i koloru farby, powinieneś zaplanować wystrój wnętrza. Wynika to z faktu, że to właśnie do nich będziesz dobierać akcesoria. Prawidłowo zaprojektowany wystrój wnętrza uwzględnia funkcję przestrzeni. Pomieszczenia przeznaczone do pracy powinny mieć kolory, które sprzyjają koncentracji. Dekorowanie sypialni i innych pomieszczeń w spokojnych kolorach pomaga się zrelaksować. Kontrasty mogą być męczące, dlatego najlepiej jest unikać stosowania ciemnych kolorów we wnętrzach.

OŚWIETLENIE W KAŻDYM POMIESZCZENIU.

Ważne jest, aby przy wyborze mebli do domu kierować się praktycznymi wymiarami. Sklep MarktKraft.pl oferuje wysokiej jakości produkty, które mogą być wykorzystane do oświetlenia każdego pomieszczenia, a także lampy techniczne i zewnętrzne. Możesz wykorzystać lampy ścienne i sufitowe, ale także oprawy oświetleniowe, lampy wiszące, stojące i taśmy LED. Te źródła światła mogą być wyposażone w dekoracyjne, energooszczędne opcje oświetleniowe, takie jak żarówki LED, halogeny, świetlówki liniowe i żarówki żarnikowe. Pozwoli to zapewnić komfort w pomieszczeniach w każdych warunkach, a także zaoszczędzić energię elektryczną.

RÓŻNE SPOSOBY POKRYCIA PODŁOGI.

Wykładziny i dywany umieszczone na podłodze mogą poprawić jej wygląd i trwałość. Trwałe dywaniki i wycieraczki można kupić na metry i dopasować je do konkretnych potrzeb. Umieszcza się je przed wejściem do domu, aby ograniczyć zabrudzenia i dodać osobisty akcent. Wykładziny PCV mogą być również stosowane do ochrony podłóg. Możesz idealnie dopasować swoją podłogę dzięki specjalnym akcesoriom.

KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE KUCHNI I ŁAZIENKI.

Zastanawiasz się, jak będzie wyglądała Twoja łazienka i kuchnia? W naszych sklepach znajdziesz szeroką gamę akcesoriów od renomowanych producentów, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. Znajdziesz tu również baterie kuchenne i zlewozmywaki w pobliżu blatów roboczych. Aby ułatwić Ci instalację i konserwację okapów kuchennych, oferujemy również akcesoria i okapy kuchenne. Mamy lustra, kosze i suszarki łazienkowe, a także wagi i produkty BHP oraz dywaniki i maty łazienkowe.

Jakich mebli potrzebujesz?

Oferujemy meble, które nadają się zarówno do wnętrz biurowych, jak i domowych. Dostępne są meble kuchenne i łazienkowe, a także akcesoria, które będą potrzebne do ich montażu i zabezpieczenia. W pokojach dziennych i młodzieżowych powinieneś mieć regały, które są łatwe do czyszczenia, wygodne i przestronne. Możesz samodzielnie wykonać swoje meble, wykorzystując nóżki, kółka i uchwyty meblowe. MarktKraft.pl ułatwia aranżację sypialni lub pokoju dziennego.

JAK UDEKOROWAĆ WNĘTRZE...

Produkty do dekoracji okien to zasłony, firany, rolety, karnisze i żaluzje. Chronią one przed słońcem i światłem ulicznym. Estetykę pomieszczenia można również podnieść za pomocą dodatków, takich jak ramki, zdjęcia i ozdobna pasmanteria. Dodatkowe informacje można znaleźć w przewodnikach i książkach na ten temat.

...ORAZ PRZECHOWYWANIE I BEZPIECZEŃSTWO.

Duże szafy służą do przechowywania ubrań i innych przedmiotów. Możesz wykorzystać wnękę, szafę z wbudowanymi drzwiami lub system, który pozwala przechowywać ubrania w określonym miejscu. Pozwoli to ukryć rzeczy w pudełkach lub kartonach na półkach. Cenne przedmioty można przechowywać w sejfach lub kasetkach. Jeśli chcesz zamknąć jakieś pomieszczenia, zainstaluj zamki nawierzchniowe, zamki wpuszczane, elektrozaczepy lub wkładki do zamków. Do zabezpieczania pomieszczeń gospodarczych i piwnic używaj kłódek. Dzięki naszemu wysokiej jakości systemowi zabezpieczeń możesz być chroniony przed kradzieżą.

PRODUKTY DLA KAŻDEGO.

MarktKraft.pl posiada wszystkie elementy wyposażenia potrzebne zarówno właścicielom domów i mieszkań wykończonych pod klucz, jak i zwykłym właścicielom. W mieszkaniach wykończonych "pod klucz" znajdują się meble kuchenne do zabudowy oraz armatura. Znajdziesz tu również artykuły dekoracyjne, które pomogą Ci udekorować dom i miejsce pracy na specjalne okazje.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.