Silikony, piany i akryle

Silikony, piany i akryle

Jakie są najlepsze sposoby łączenia, uszczelniania i izolowania?

Uszczelnianie jest istotną częścią wykończenia i budowy. Sklep MarktKraft.pl sprzedaje wszystkie rodzaje silikonów, pianek i akryli, które mogą być użyte do uszczelniania. Mogą pomóc w pokryciu dachu, izolacji i montażu. Musisz wyremontować łazienkę? Wykańczasz kuchnię? Chcesz wymienić okna lub dach? Ta sekcja zawiera wiele produktów, które można wykorzystać w wielu różnych zastosowaniach. Są one przydatne do profesjonalnego wykańczania, napraw i montażu. Niektóre silikony warto mieć w domu. Silikon uniwersalny może być również stosowany na zewnątrz, np. na dachu lub w spoinach między zlewem a blatem kuchennym. Do wypełniania szczelin na tarasie.

Silikon - do uszczelniania i fugowania.

Elastyczne spoiny można wykonać przy użyciu różnych rodzajów silikonu. Silikon będzie z jednej strony twardy, a z drugiej wystarczająco elastyczny, aby idealnie dopasować się do spoiny i połączyć materiały. Masa uszczelniająca jest pakowana w poręczny kartusz lub pistolet do silikonu. Dzięki temu łatwo się go nakłada i rozprowadza. Szczeliwa silikonowe mogą być stosowane do łączenia spoin między różnymi materiałami wykończeniowymi, meblami i materiałami budowlanymi. Silikon akrylowy świetnie nadaje się do naprawy pokryć dachowych, a silikon sanitarny jest idealny do wykończenia brodzika.

Pianka montażowa.

Istnieje wiele pianek, których można użyć do izolacji, wypełnienia ubytków w ścianach lub zainstalowania izolacji termicznej. Jest to asortyment, który spodoba się zarówno majsterkowiczom, jak i profesjonalistom. Jeśli szukasz skutecznej izolacji poddasza, najlepszym wyborem będzie pianka systemowa. Te nowoczesne preparaty łatwo się nakłada i rozprowadza za pomocą wygodnych aplikatorów. Do montażu drzwi lub okien szczególnie przydatne są pianki montażowe. Specjalne kleje do pianek są szybkie i można je stosować we wszystkich obszarach budownictwa. Dzięki nim można kleić płyty gipsowo-kartonowe, płyty OSB oraz montować parapety, listwy i obudowy cegieł. Pianki sezonowe są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne.

Akryle o wielu funkcjach.

Te wszechstronne materiały uszczelniające są niezbędne w każdym rodzaju budownictwa, także przy remontach. Akryle można stosować do naprawy pęknięć i wypełniania dziur w tynku. Znajdziesz tu materiały uszczelniające, które nadają się do każdej powierzchni - betonu, płyt gipsowo-kartonowych, metalu i betonu. Do prac wykończeniowych akryl jest niezbędny.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.