Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne

Dekoracja okien za pomocą parapetów wewnętrznych.

Parapety wewnętrzne są doskonałym uzupełnieniem każdej aranżacji okiennej, zarówno drewnianej, jak i plastikowej. Produkty te mogą pełnić funkcję dekoracyjną lub użytkową. W naszej kolekcji znajdziesz modele, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Do wyboru jest wiele opcji parapetów wewnętrznych, między innymi z PCV i aglomarmuru. Można również wybrać niezwykle trwały granit, który dopełni wygląd otoczenia. Parapety te znane są z wyjątkowej jakości, trwałości i wzornictwa. Możesz wybierać spośród wielu kolorów, aby dopasować je do swoich pomysłów na wystrój wnętrza.

PARAPET WEWNĘTRZNY - FUNKCJONALNA DEKORACJA W POMIESZCZENIU.

Wystrój wnętrz mieszkań jest ważny, ponieważ decyduje o tym, jak wygodne jest codzienne życie. Parapety, mimo że stanowią niewielki element dekoracji okiennej, mogą mieć duży wpływ na wygląd otoczenia. Warto dopasować parapety do zasłon i ram okiennych. Parapety te pełnią funkcję dekoracyjną, ale także praktyczną. Parapet umieszczony nad grzejnikiem kieruje ciepłe powietrze z grzejnika do pomieszczeń, dzięki czemu ogrzewanie domu jest bardziej efektywne. Zapobiega również wnoszeniu kurzu z grzejników, co jest korzystne dla alergików. W tym dziale znajdziesz różne rodzaje parapetów, które można wykorzystać do stylowego wykończenia pomieszczeń w Twoim domu.

JAK WYBRAĆ PARAPET ODPOWIEDNI DO POMIESZCZENIA I STYLU WNĘTRZA?

Planujesz remont łazienki i chcesz wiedzieć, jak wybrać odpowiedni parapet. Najlepsze są modele konglomeratowe. Modele z konglomeratu idealnie nadają się do łazienek, ponieważ mają wysoką odporność na wilgoć. Są łatwe do czyszczenia, ponieważ ich powierzchnia jest jednolita. Modele wykonane z mieszanki żywicy i kruszywa są niewrażliwe na wahania temperatury. Na produkt nie będzie miała wpływu para wodna z gorącej kąpieli. Otwarcie okien i wpuszczenie zimnego powietrza nie będzie miało na niego wpływu. Parapety wewnętrzne z konglomeratu mają unikalną konstrukcję. Parapety te występują w różnych kolorach i wzorach, co sprawia, że wykonane z nich dekoracje okienne są bardzo unikatowe. Istnieje możliwość dopasowania granitowych parapetów wewnętrznych do nowoczesnego wnętrza. Wystarczy wybrać model o szarym odcieniu. Będzie on doskonale wyglądał z antracytowymi ramami lub gładkimi zasłonami.

W naszym asortymencie dostępne są również parapety wykonane z aglomarmuru. Dzięki gładkiej powierzchni są one łatwe do czyszczenia. Ponieważ są niewrażliwe na wilgoć, stanowią doskonały wybór do łazienek. Modele z aglomarmuru dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Produkt w kolorze ciemnoszarym to najlepszy wybór, jeśli szukasz parapetu, który będzie pasował do industrialnie urządzonych pomieszczeń. Jesteś otwarty na innowacyjne pomysły w zakresie wzornictwa? Efektowny parapet w kolorze srebrnym przyciąga wzrok. Sprawdzi się w domach urządzonych w stylu glamour.

Szukasz parapetu, który będzie świetnie wyglądał w klasycznym wnętrzu. Mamy wiele wariantów kolorystycznych tego modelu, w tym jeden wykonany z drewna. Do wyboru są trzy opcje: wenge, orzech i świerk bielony. Drewniane parapety wewnętrzne z pewnością zachwycą swoim pięknym wyglądem. Można je wykorzystać zarówno w tradycyjnym, jak i rustykalnym wystroju wnętrza. Modele drewniane mają wiele zalet, nie tylko niepowtarzalny i naturalny wygląd. Mogą być również bezproblemowo użytkowane przez wiele lat.

Sztuczny materiał jest tańszą opcją, jeśli szukasz czegoś nieco bardziej przystępnego cenowo. Oferujemy parapety wewnętrzne z PVC. Są one trwałe i niedrogie. Idealnie nadają się do łazienek, ponieważ są odporne na działanie wody. Są łatwe do czyszczenia i można je stosować w kuchniach. Można je również wykorzystać jako dekorację w salonie i sypialni. Modele z PVC mogą imitować drewno i inne materiały. Modele z PVC można dopasować do wystroju wnętrza, aby uzyskać oszałamiający efekt za bardzo niską cenę.

Atrakcyjne cenowo są również parapety wewnętrzne wykonane z płyty wiórowej. Pokrywa je okleina, dzięki czemu są odporne na zarysowania. Na parapecie z płyty wiórowej doskonale będą się prezentować Twoje bibeloty. Ich ciężar nie spowoduje żadnych uszkodzeń. Ze względu na gładkie powierzchnie modele te są niewrażliwe na światło słoneczne i łatwe do czyszczenia. Mają też piękne wzornictwo i mogą być imitacją marmuru. Dzięki temu idealnie nadają się do wnętrz urządzonych w tradycyjnym stylu.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.