Akcesoria do izolacji

Akcesoria do izolacji

Jakie akcesoria do izolacji wybrać?

Remont domu jest pracochłonny. Trzeba się upewnić, że budynek jest odpowiednio zaizolowany. Pomoże to ograniczyć straty ciepła i ochroni dom przed gorącym powietrzem w lecie. Do stworzenia tej warstwy ochronnej potrzebne będą akcesoria. Mamy je w naszej ofercie.

Solidne mocowanie - kołki do styropianu.

Do prawidłowego montażu termoizolacji fasadowej niezbędne są kołki wykonane ze styropianu. Kołki te pozwalają na trwałe przymocowanie styropianu do podłoża. Są one odporne na uszkodzenia atmosferyczne i zapobiegają odspajaniu się izolacji od ścian w niekorzystnych warunkach pogodowych. Kołki do styropianu mogą być montowane przez każdego i są bardzo łatwe w użyciu. Można je stosować na wielu różnych konstrukcjach, ponieważ są dostępne w wielu rozmiarach.

Dodatkowe wzmocnienie za pomocą siatki elewacyjnej.

Po ułożeniu styropianu lub innej warstwy termoizolacyjnej powierzchnia ściany musi być odpowiednio wykończona. Siatki fasadowe mogą być w tym niezwykle pomocne, ponieważ stanowią doskonałą ochronę dla materiału izolacyjnego i umożliwiają prawidłowe nałożenie tynku. Dzięki temu będziesz mógł wykończyć swoje budynki w piękny sposób, zgodny z Twoją wizją projektową. Nasze siatki elewacyjne są wykonane z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, takich jak włókno szklane.

Aby uzyskać precyzyjne wykończenie, niezbędne są narożniki i profile.

Profile i narożniki są potrzebne do ocieplenia budynku. Pozwoli to zachować kąty proste na krawędziach ścian. Można je wykorzystać do dekoracji ścian i pełnią funkcję ochronną, podobnie jak siatki elewacyjne. W ofercie można znaleźć także inne akcesoria izolacyjne, takie jak podkładki korkowe do wykonania dylatacji czy łączniki styropianowe do zakończenia główki rur styropianowych - poprawią one szczelność izolacji termicznej.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.