Drzwi stalowe

Drzwi stalowe

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ, ABY OBEJRZEĆ DRZWI STALOWE.

Drzwi stalowe najczęściej kojarzone są z pomieszczeniami przemysłowymi. Pragniemy podkreślić, że drzwi stalowe mogą być stosowane w wielu innych dziedzinach. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele drzwi stalowych. Jest wiele modeli, które mogą być stosowane zarówno jako drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne. W zależności od przeznaczenia różnią się one wielkością, wykończeniem i parametrami. Możesz wybierać spośród drzwi malowanych lub ocynkowanych.

DRZWI WYKONANE Z WYTRZYMAŁEJ STALI.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno drzwi stalowe wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Są one wykonane z materiałów wysokiej jakości. Są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dzięki odpowiedniemu wykończeniu drzwi są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Może to być spowodowane uderzeniem przez coś ciężkiego. Dzięki szerokiej gamie rozmiarów można znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Dostępne są cztery rozmiary: 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm i 200 cm wysokości. Każdy model można wybrać w wersji dla prawo- lub leworęcznych.

Polistyren spieniony jest stosowany do wypełniania stalowych skrzydeł drzwiowych styropianem, który ma różne współczynniki izolacji termicznej i akustycznej. Współczynniki te będą się różnić w zależności od przeznaczenia drzwi. Produkty można wykończyć na wiele sposobów. Dostępne są drzwi stalowe ocynkowane, malowane lub galwanizowane, a drzwi mogą być pokryte specjalną folią PVC, aby uzyskać niepowtarzalny efekt wizualny. Większość drzwi z folią dekoracyjną jest używana jako drzwi wejściowe.

Produkty te są sprzedawane w zestawach. W zależności od modelu w zestawie może znajdować się również ościeżnica, okucia i próg, a także skrzydło drzwiowe, klamka, zamek, uszczelka dźwiękoszczelna, wkładka budowlana i inne akcesoria.

DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE ZE STALI.

Ta kategoria drzwi stalowych może być stosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Drzwi stalowe wykonane ze stali zewnętrznej są odporne na wilgoć i promieniowanie słoneczne. Producenci zadbali również o to, aby miały jak najniższy współczynnik przenikania ciepła. Jest to szczególnie ważne, jeśli drzwi te mają być stosowane jako drzwi wejściowe do domu. Stalowe drzwi zewnętrzne mają również doskonałą izolacyjność akustyczną. Parametry te można znacznie poprawić dzięki uszczelkom termoizolacyjnym i tłumiącym, które znajdują się w niektórych zestawach.

W naszym asortymencie znajdziesz również uniwersalne drzwi stalowe, które mogą być stosowane zarówno jako drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Drzwi te są zazwyczaj wykonane z materiałów technicznych i mają chropowate wykończenie. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać modele, które nadają się do użytku domowego. Będziesz mógł dobrać odpowiednie akcesoria do montażu.

DRZWI STALOWE SĄ DOSTĘPNE TUTAJ.

Większość drzwi wykonanych ze stali jest stosowana w budynkach użyteczności publicznej i przemysłowych. Można je stosować w różnych pomieszczeniach technicznych, takich jak szatnie, magazyny i inne budynki techniczne. Mogą być stosowane do oddzielania pomieszczeń socjalnych, takich jak stołówki pracownicze czy szatnie.

Drzwi stalowe są stosowane do oddzielania przestrzeni publicznych od biur i obszarów technicznych w budynkach publicznych. Mogą być również wykorzystywane do otwierania przejść i dróg ewakuacyjnych. Znajdują się również przy wejściach do tego typu obiektów.

Drzwi stalowe stają się coraz bardziej popularne w jedno- i wielorodzinnych budynkach mieszkalnych ze względu na ich walory estetyczne. Stosuje się je do oddzielania części mieszkalnej od piwnicznej w budynkach mieszkalnych. Mogą być również stosowane w pomieszczeniach gospodarczych, takich jak suszarnie, pralnie, wózkarnie. Można je również wykorzystać do otwierania drzwi w budynku oraz do wchodzenia do poszczególnych mieszkań.

Drzwi stalowe można zamontować w domu jednorodzinnym. Wszystkie modele są dostępne w folii o modnych kolorach lub z motywem drewnopodobnym. Ocynkowane drzwi zewnętrzne możesz wykorzystać jako dodatkowe wejście do garażu, altany lub szopy.

Pojedyncze modele stalowych drzwi uniwersalnych możesz także wykorzystać w swoim domu. Można je umieścić w garażu, pod warunkiem że znajduje się on w bryle budynku. Można je także wykorzystać do wejścia do piwnicy lub innych pomieszczeń gospodarczych, takich jak spiżarnia i strych czy skład opału. Jeśli masz warsztat, możesz wybrać bramę z dodatkową uszczelką, która zwiększy izolacyjność akustyczną. Pozwoli to na komfortową pracę.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.