Zaprawy gipsowe

Zaprawy gipsowe

Perfekcyjne ściany z zaprawą gipsową.

Przy małych i dużych remontach zaprawy gipsowe mogą okazać się niezbędnym produktem. Ściany do prac wykończeniowych możesz przygotować za pomocą Gipsu szpachlowego lub gładzi gipsowej. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Gipsem można wypełniać małe i duże ubytki.

Gipsem budowlanym można szybko i sprawnie wypełnić niewielkie otwory w sufitach lub ścianach. Można go użyć do zamocowania drobnych elementów, takich jak wkręty czy gwoździe. Pudełko można wykorzystać do tworzenia własnych dekoracji i mocowania małych elementów instalacyjnych. To samo zastosowanie Gips Szpachlowy ma do wypełniania dziur i rys na suficie lub ścianie.

Szukasz powłoki gipsowej?

Planujesz wygładzić ściany podczas remontu? Możesz wybierać spośród gotowych lub sypkich gładzi gipsowych. Do wyboru masz różne luźne powłoki wykończeniowe, w tym bezpyłową, cienkowarstwową lub polimerową powłokę gipsową do trudnych powierzchni. Z kolei gotowe powłoki wykończeniowe pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie pracy i oszczędzają czas. Można kupić dowolną ich liczbę w różnych rozmiarach.

Tynk i klej do montażu płyt gipsowo-kartonowych.

Jeśli chcesz szybko i sprawnie wyrównać ściany, potrzebujesz odpowiedniego kleju do mocowania płyt gipsowo-kartonowych. Specjalny klej do płyt gipsowo-kartonowych pomoże zapewnić stabilność dzięki swojej wytrzymałości i przyczepności. Do łączenia płyt i wygładzania ścian można również użyć gipsu do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych.

Tynk gipsowy na miarę potrzeb.

Zanim przystąpisz do ostatecznego wykończenia ścian, pokryj je odpowiednią zaprawą gipsową. Dzięki temu będą one gładkie i równe. Ręczne tynki gipsowe można nakładać za pomocą standardowych narzędzi lub gipsu mechanicznego. Skróci to czas potrzebny na remont.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.