Zaprawy cementowe
ZAPRAWY CEMENTOWE - NIEZBĘDNE DO RENOWACJI.
Zaprawy cementowe składają się z drobnego kruszywa zmieszanego ze spoiwem, które zyskuje swoje właściwości po dodaniu wody. Głównym składnikiem zaprawy cementowej jest cement. Mieszanka może zastygać i twardnieć. Zaprawa może być stosowana do łączenia różnych materiałów budowlanych, takich jak cegły, bloczki i wiele innych. Zaprawę można również stosować do wypełniania spoin i zabezpieczania ścian. Może mieć także charakter dekoracyjny.
Zaprawa cementowa jest niezbędna przy budowie lub remoncie domu. Jest ona niezbędna na każdym etapie budowy. Jest niezbędna do wznoszenia ścian, wylewek podłogowych i tynkowania domu.
OD FUNDAMENTÓW AŻ PO DACH - RODZAJE ZAPRAW CEMENTOWYCH.
Zaprawy cementowe to produkty niezastąpione w budownictwie i przy remontach. Kategoria ta zawiera różne rodzaje zapraw. Począwszy od zapraw tynkarskich, poprzez zaprawy wyrównujące, aż po zaprawy specjalistyczne. Do układania płytek klinkierowych potrzebne są także zaprawy do spoinowania. Nie zapomnij o klejach do systemów ociepleń. Produkty te będą bardzo przydatne podczas remontów i budowy. Z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt dla siebie! Mamy wszystkie produkty, których potrzebujesz, aby zrealizować każdy rodzaj projektu budowlanego lub remontowego.
MOTORTAR MURARSKI I TYNKARSKI.
Jak zbudować dom, garaż lub szopę na narzędzia? Zaprawa murarska jest niezbędna do wznoszenia ścian z cegieł i łączenia prefabrykatów. Zaprawa tynkarska może być stosowana do tynkowania surowych ścian wykonanych z różnych materiałów oraz tynków cementowo-wapiennych. Dzięki temu można tynkować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, a także przygotować powierzchnię ściany do przyszłych prac. Jeśli szukasz jednego produktu, który spełnia obie te funkcje, zaprawa murarska i zaprawa tynkarska są najlepszym wyborem.
Dobra zaprawa zapewni trwałość ściany. To właśnie te ramy sprawią, że Twój dom przetrwa dziesiątki lat.
NIE MUSISZ WYBIERAĆ. KOMPROMIS MIĘDZY PLASTYCZNOŚCIĄ A TRWAŁOŚCIĄ.
Wiesz, że będziesz potrzebował zaprawy. Jaką zaprawę powinieneś wybrać? Dwie ważne właściwości sprawiają, że zaprawa cementowa jest idealna do murowania. Wiąże ona w wilgotnym środowisku, jest mocniejsza i bardziej wytrzymała niż zaprawa wapienna. Zaprawa ta jest elastyczna i znacznie łatwiejsza w obróbce. Zaprawa cementowa to najlepszy wybór do murowania w wilgotnych pomieszczeniach. Zaprawa wapienna jest odpowiednia do ścian wykonanych z bloczków, cegieł lub pustaków. Dostępny jest również produkt, który łączy w sobie obie te cechy.
Zaprawa cementowo-wapienna stała się wielkim hitem. Jest ona doskonała do tynkowania i murowania ścian. Zapewnia wytrzymałość i elastyczność cementu, a także elastyczność wapienia. Zaprawa ta może być stosowana jako zamiennik tradycyjnych tynków.
Co mają wspólnego PODŁOGA i PŁYTA?
Wylewka betonowa jest używana do wykonania piwnicy, garażu i podłogi. Należy sprawdzić, czy wylewka, którą wybieramy, jest odpowiednia do naszych prac. Niektóre z nich są odporne na niskie temperatury, więc można je stosować na zewnątrz. Inne służą do wykańczania ogrzewania podłogowego. Każdy z nich powinien izolować, wygładzać i wyrównywać podłoże, abyś mógł później układać deski, panele lub chodniki.
Szybkowiążąca zaprawa cementowa to rozwiązanie dla osób, których projekt budowlany lub remontowy spowalnia tempo, mają mało czasu lub brakuje im cierpliwości. Zachowuje ona wszystkie te same właściwości, co wylewka betonowa, ale wiąże znacznie szybciej. Dzięki temu można znacznie szybciej przystąpić do realizacji kolejnego projektu. Zaprawy tej można używać do wykonywania różnych elementów betonowych.
MOTORTAR I MOTORTAR SAMOPOZIOMUJĄCY.
Czy Twoje podłogi lub ściany są nierówne? Problem ten można rozwiązać za pomocą zaprawy wyrównującej. Można ją również wykorzystać do układania podkładów podłogowych lub wypełniania ubytków. Istnieje zaprawa wyrównująca, która sprawdzi się na każdej powierzchni. Zaprawa samopoziomująca ułatwia wykonanie gładkiej, odpornej na obciążenia podłogi. Powierzchnia jest gotowa do układania płytek lub laminatów. Istnieją trzy opcje: wylewka samopoziomująca, podkład samopoziomujący lub wylewka do powierzchni twardych. Można wybrać tradycyjną wylewkę betonową. Jeśli wybierzesz wylewkę mrozoodporną, można ją stosować na zewnątrz.
MOTOREDUKTOR DO KLINKIERU I MOTOREDUKTORY SPECJALNE.
Do pracy z klinkierem potrzebna jest zaprawa do klinkieru, klej cementowy i zaprawa do klinkieru. Do kleju można przyklejać płytki klinkierowe i murować z zaprawy. Fuga umożliwia łączenie elementów. Do różnych materiałów budowlanych można stosować różne zaprawy. Mamy zaprawę do pustaków szklanych, zaprawę do betonu komórkowego i zaprawę do bloczków silikatowych.
KLEJE - SYSTEMY IZOLACYJNE.
Nasze produkty można również wykorzystać do stworzenia systemu ocieplania domu. Będą to kleje do płyt gipsowo-kartonowych, styropianu i siatki.