Trymery

Trymery

Wielofunkcyjny trymer dla mężczyzn - Trymer.

Kiedyś do pielęgnacji włosów wystarczała zwykła maszynka do golenia. Coraz więcej mężczyzn sięga po trymery do stylizacji i przycinania włosów i brody. Każdy model jest wyjątkowy pod względem wzornictwa, funkcjonalności, jakości i ceny. Modele te są łatwe w użyciu. Są zasilane bateryjnie, więc nie trzeba się martwić o krótki przewód.

Mężczyźni bardziej dbają o wygląd swojej brody i jej kształt. Bez odpowiedniego narzędzia do usuwania włosków byłoby to niemożliwe. Trymery są najlepszym wyborem ze względu na precyzję i wygodę. Narzędzia te są bardziej precyzyjne i użyteczne niż maszynki do strzyżenia. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów trymerów, w tym trymery uniwersalne, a także trymery przeznaczone do konkretnych celów, np. trymery do uszu i nosa.

Niezbędny gadżet w każdej łazience: trymer do uszu, nosa i brody.

Posiadanie włosów w uszach i nosie jest uważane za niehonorowe. Odpowiednio dopasowany trymer jest niezbędny w każdej łazience. Doskonale nadaje się do przycinania włosów w brodzie i uszach. Można go używać do przycinania bokobrodów lub wykańczania fryzury. Wiele trymerów jest wyposażonych w nasadki, które umożliwiają łatwe usuwanie zbędnych włosów.

Trymer do wszechstronnej stylizacji - szybko i skutecznie.

Za pomocą trymera do brody można szybko i łatwo uzyskać profesjonalny i estetyczny wygląd. Nawet krótki zarost można łatwo przyciąć w ciągu kilku minut każdego dnia przed wyjściem do pracy. To urządzenie pozwoli Ci utrzymać schludny i zadbany zarost każdego dnia. Trymerów można również używać do przycinania brwi lub nosa.

Główne cechy typów trymerów.

Trymery Philips to doskonały wybór do przycinania włosów na twarzy i innych obszarach ciała. Trymery te mogą również usuwać włoski z klatki piersiowej, pach i innych trudno dostępnych miejsc. Opcjonalne akcesorium pozwala na przycinanie włosków nawet do 3 mm. Trymer do twarzy BaByliss to doskonałe narzędzie do precyzyjnej stylizacji. Urządzenie może być używane do przycinania wąsów i innych części ciała. To urządzenie jest idealne dla profesjonalnych fryzjerów. Wiele urządzeń w tej klasie umożliwia regulację długości strzyżenia, jak np. trymer Braun. Trymer Braun. Trymery Remington to dobry wybór do przycinania włosków w uszach i nosie. Małe końcówki pozwalają na precyzyjne usuwanie zbędnego owłosienia. Antybakteryjna obudowa sprawia, że urządzenie jest bardzo czyste i wygodne. Ta seria obejmuje również trymer do brwi. To zastosowanie jest idealne dla trymerów Wahl. Trymery te mogą być używane do przycinania brwi i linii bikini. Zarówno trymery Philips, jak i BaByliss mogą być zasilane bateriami. Trymery te są wodoodporne, a urządzenie można czyścić pod bieżącą wodą. Urządzenia te mogą pracować od 50 do 80 minut. Trymery Braun są zazwyczaj zasilane bateryjnie/sieciowo, dlatego najlepiej golić się na sucho. Można je myć pod bieżącą wodą. Do czyszczenia urządzenia często dołączona jest szczoteczka.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.