Szczotki prostujące

Szczotki prostujące

Jeśli nigdy wcześniej nie używałaś takiego urządzenia, wybór odpowiedniej prostownicy do włosów może być trudny. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem urządzenia, zapytaj pracownika oddziału. Pracownik pomoże klientowi znaleźć najlepszy model i pokieruje go do marki odpowiadającej jego potrzebom. Przed podjęciem decyzji o zakupie należy rozważyć następujące ważne kwestie.

Moc urządzenia: Szczotka prostująca o dużej mocy szybciej się nagrzewa. Nie musisz czekać i możesz wykorzystać urządzenie do innych celów.
-Rozstaw zębów: Gęsto rozmieszczone ząbki szybciej wyprostują niesforne włosy, więc zwróć na to uwagę, zanim pójdziesz do kasy.
-Funkcja jonizacji - Jonizowana szczotka prostująca to świetne rozwiązanie dla osób, których włosy się elektryzują. Zapobiega temu podmuch ciepłego powietrza wydobywający się ze szczotki.
Rodzaj przewodu zasilającego: Większość modeli jest wyposażona w obrotowy przewód, który umożliwia poruszanie się szczotki podczas prostowania. Nie są one zaprojektowane tak, aby się kręcić lub zwijać, co zwiększa komfort i łatwość użycia.
Funkcja automatycznego wyłączania - szczotki do prostowania włosów szybko się nagrzewają, dlatego dobrze jest, jeśli urządzenie może się samo wyłączyć.
Regulowana temperatura - dobre narzędzie do prostowania włosów powinno mieć wiele ustawień temperatury. Dzięki temu mamy pewność, że nie uszkodzimy ani nie osłabimy włosów skłonnych do wypadania.

Dodatkowe funkcje, np. powłoka ceramiczna ułatwia czyszczenie szczotki i posiada wyświetlacz LCD.
Dodatkowe udogodnienia będą miały wpływ na cenę szczotki. Nawet kilkaset złotych to cena najdroższej szczoteczki. Kilkadziesiąt to najtańsze modele.

Jakie modele szczotek do prostowania włosów można kupić w sklepach?

Sklepy elektroniczne prowadzą sprzedaż urządzeń do prostowania włosów. Klienci mogą wybrać model, który im się podoba. Te modele są bardzo polecane:
Remington Keratin Protection - prostująca szczotka do włosów z regulacją temperatury. Ponieważ szybko się nagrzewa, posiada funkcję automatycznego wyłączania. Jest wykonana z ceramiki, dzięki czemu łatwo się ją czyści.
Babyliss AS136E to elektryczna prostownica, która wykorzystuje jonizację, aby nie elektryzować włosów. W zestawie otrzymamy wymienne nasadki.
-Babyliss Digital sensor - obrotowa szczotka do prostowania włosów z wymiennymi końcówkami. Nie posiada wyświetlacza LCD i nie ma funkcji jonizacji. Płytki tej szczotki są pokryte powłoką ceramiczną.
-Saint Algue - obrotowa szczotka z funkcją jonizacji. Ma piękny wygląd i czytelny wyświetlacz LCD. Jest pokryta powłoką ceramiczną, podobnie jak jej poprzedniczka. Nie jest dostarczana z obrotowym przewodem, ale ma wbudowany grzebień do włosów.
-Philips StyleCare essential - szczotka do prostowania włosów z płytkami pokrytymi powłoką ceramiczno-turmalinową. Dostępnych jest wiele funkcji dodatkowych, takich jak: Szybkie nagrzewanie i automatyczne wyłączanie to dwie dodatkowe funkcje. Regulacja temperatury jest mechaniczna. Szczotka posiada również obrotowy przewód.
-Szczotkę Babyliss 3D Liss można regulować, aby dostosować temperaturę. Dzięki trzem poziomom możemy regulować temperaturę bez obawy o stan naszych włosów. Szczotka szybko się wyłącza, jeśli jest bardzo nagrzana.
-Evita HsB01 - temperaturę można regulować elektronicznie. Posiada ceramiczne płytki pokryte powłoką jak większość modeli. Posiada funkcję jonizacji oraz obrotowy kabel, który umożliwia skręcanie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.