Lampy do paznokci

Lampy do paznokci

Najpopularniejszą metodą na uzyskanie pięknych i trwałych paznokci jest manicure hybrydowy. Możesz go wykonać samodzielnie, nawet jeśli masz ograniczone umiejętności. Będziesz potrzebować lampy, która utwardzi paznokcie i utrwali cały manicure.

Czy szukasz lampy LED czy UV?

Lampa UV do paznokci to stary produkt, który jest używany od lat. Wykorzystuje ona światło ultrafioletowe, które emitowane jest przez specjalne żarówki. Chociaż czas utwardzania lakieru hybrydowego może być dość długi, lampa ta jest znacznie bardziej przystępna cenowo i będzie odpowiadać osobom, które dopiero zaczynają wykonywać manicure hybrydowy. Zamiast żarówek, lampy LED do paznokci wykorzystują małe diody do generowania wiązki światła diodowego, które równomiernie utwardzają wszystkie powierzchnie paznokcia w bardzo krótkim czasie. Produkt ten może być również używany do stylizacji paznokci akrylowych i żelowych. Na rynku można również znaleźć lampy UV/LED, które łączą w sobie najlepsze cechy obu rodzajów lamp do paznokci.

Jaką moc powinna mieć lampa z hybrydy?

Przy wyborze modelu lampy do paznokci najważniejszym aspektem, który należy wziąć pod uwagę jest jej moc. To ona decyduje o końcowym efekcie całej stylizacji paznokci. Lampa o mniejszej mocy może sprawić, że wykonanie manicure będzie trwało dłużej i może nie poradzić sobie z bardziej napigmentowanymi kolorami, takimi jak biały czy czarny. Lampa do paznokci powinna mieć co najmniej 36W aby spełnić Twoje oczekiwania podczas stylizacji paznokci różnymi lakierami. Jednak zbyt duża moc może spowodować, że lakier wyschnie na górnej warstwie, ale na dolnej już nie.

Jaki typ lampy wybrać?

Osobiste preferencje i wymagania powinny decydować o tym, jaką lampę do paznokci wybrać. Kobiety, które zamierzają wykonywać manicure w domu, mogą zdecydować się na lampę o większej liczbie punktów świetlnych. Pozwoli to na szybsze utwardzanie i bardziej precyzyjne rezultaty. Jeśli planujesz transportować swój sprzęt po całym świecie, możesz rozważyć mniejszy, bardziej przenośny mostek. Cały proces będzie bardziej wydajny i prostszy, jeśli lampa do paznokci będzie wyposażona w czujnik ruchu i wyłącznik czasowy.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.