Parownice i myjki parowe

Parownice i myjki parowe 

Skuteczne czyszczenie za pomocą myjek parowych i parownic bez użycia detergentów
Czyste domy to znak, że prowadzisz zdrowy tryb życia. Nikt nie wyobraża sobie sprzątania domu bez mopa lub odkurzacza. Odkurzacze parowe stały się niezbędnym wyposażeniem każdego domu, zwłaszcza w czasach pandemii. Jest to zaawansowana technologia, ale bardzo prosta w użyciu. Urządzenia do czyszczenia parą wodną mogą dobrze czyścić i prać dywany, ponieważ zabijają bakterie i wirusy.

Urządzenia do czyszczenia parą mogą zastąpić środki chemiczne, które czasami są niebezpieczne dla powierzchni, a także mogą powodować podrażnienia skóry. Wykorzystanie gorącej pary do sprzątania w domu jest szybkie, wydajne i bardzo skuteczne. Urządzenia te pozwalają na dezynfekcję łazienek, kuchni i pomieszczeń gospodarczych bez użycia detergentów. Mop parowy Karcher działa lepiej niż tradycyjne mopy, które trzeba myć wodą z płynem. W naszej ofercie można znaleźć urządzenia do czyszczenia parą, które są czymś więcej niż tylko akcesoriami domowymi. Aby uzyskać najlepsze rezultaty i maksymalną wydajność, można również kupić przemysłowe myjki ciśnieniowe.

Wielofunkcyjne i wszechstronne zastosowania myjek parowych.

Parownice Karcher nadają się zarówno do użytku domowego, jak i do bardziej wymagających zastosowań, takich jak warsztat czy odkryte patio. Za pomocą różnych akcesoriów można szybko wyczyścić lustra, szkło i płytki. Z łatwością wyczyścisz parownicę. Parownica może być również używana do czyszczenia podłóg i fug z gresu, które są podatne na zabrudzenia. Dostępna jest również regulacja pary, która umożliwia prasowanie różnych tkanin.

Różne rodzaje urządzeń do czyszczenia parą.

Istnieje wiele rodzajów urządzeń. Ręczna parownica świetnie nadaje się do czyszczenia łazienki i kuchni. Kompaktowe urządzenia pozwolą Ci dokładnie wyczyścić powierzchnię, a także pozbyć się wszelkich mikroorganizmów, które gromadzą się w często używanych pomieszczeniach. Profesjonalne parownice Karcher są idealne do czyszczenia trudniejszych powierzchni, takich jak brud lub powierzchnie wodoodporne. Zbiornik na wodę może pomieścić do czterech litrów. Pozwala to na bardziej wydajną i nieprzerwaną pracę.

W naszej ofercie znajdziesz również urządzenia wielofunkcyjne, takie jak parownica Ariete. Będzie on nie tylko świetnym narzędziem do sprzątania, ale również pozwoli na wyprasowanie delikatnych lub podatnych na zagniecenia ubrań. Dedykowane żelazko parowe to najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na pięknej garderobie.

Żelazko parowe - opcjonalny dodatek.

Parownicę Karcher możesz używać jako urządzenie do mycia podłóg lub okien dzięki wymiennym nasadkom. W tym przypadku pojemność zbiornika na wodę wynosi 1 litr. Urządzenie zawiera dyszę podłogową oraz dyszę do detali i dyszę ręczną. Wszystkie akcesoria można przechowywać bezpośrednio na urządzeniu lub w dołączonej do niego torbie. Wszystkie akcesoria można przechowywać bezpośrednio na urządzeniu lub w dołączonej torbie.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.