Patery

Patery

Pozwalają one nie tylko lepiej zaprezentować wypieki, ale także odwrócić uwagę od tych mniej udanych, które mogą się zdarzyć nawet najlepszemu cukiernikowi amatorowi. Nawet jeśli pieczesz tylko od czasu do czasu, są one niezbędne w każdym domu. W naszej kolekcji znajdziesz wiele różnych tac i stojaków. Choć mogą różnić się estetyką i funkcjonalnością, wszystkie mają jedną wspólną cechę: są wysokiej jakości i dopracowane w każdym szczególe.
Ważne jest, aby dokonać właściwego wyboru podstawek i stojaków.

Jaki model wybrać?

Na paterach lub stojakach możesz umieścić nie tylko ciasta i torty, ale także ciasteczka, kanapki i inne przekąski. Dzięki nim możesz zaprezentować swoje pyszne smakołyki w bardziej atrakcyjny sposób. Łatwiej będzie Ci je podnieść z talerza. Dzięki stabilnej podstawie łatwo jest na nich kroić ciasta, nawet z kremem. Istnieje wiele opcji półmisków i podstawek wykonanych z różnych materiałów. Te wykonane z porcelany stanowią wspaniałą dekorację stołu i można je łączyć z zastawą stołową tego samego typu. Można również wybierać spośród stylowych i praktycznych modeli szklanych. Są one przezroczyste i niezwykle uniwersalne. Oba modele nadają się do mycia w zmywarce, co jest ich wielką zaletą. Plastikowe półmiski i podstawki można ozdobić kwiatami lub dowolnymi innymi dekoracjami. Jeśli organizujesz przyjęcie urodzinowe dla dzieci, zalecamy użycie kolorowych, usztywnianych tekturek, takich jak np. Te świetnie nadają się na przyjęcia dla małych księżniczek i można je wykorzystać w kolorze różowym.

Funkcjonalność to duże "F", czyli dlaczego w Twoim domu powinny znaleźć się półmiski i stojaki.
Klasyczne półmiski i podstawki mogą być ustawione na solidnych nóżkach lub piętrowe, które mają podstawkę w środku. Świetną opcją jest też podstawka. Ułatwia ona transport ciast i zapobiega ich wysychaniu. Półmiski i stojaki mogą być używane do umieszczania ciastek na muffinki. Nie muszą być często używane, ale można na nich przechowywać słodycze lub owoce.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.