Durszlaki i sitka

Durczlaki i sitka

Durszlaki z metalu, silikonu i aluminium.

Durszlaki są praktyczne i wygodne do odcedzania gotowanych warzyw, makaronu i świeżo umytej żywności. Durszlaki to przydatne akcesoria kuchenne, które ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków i gotowanie. MarktKraft.pl posiada duży wybór misek durszlakowych. Znajdziesz tu produkty pasujące do niemal każdej kuchni. Durszlaki są piękne i dostępne w różnych kolorach, więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie.

Durszlaki są dostępne w różnych stylach. Istnieje wiele modeli, w tym klasyczne modele emaliowane oraz nowoczesne durszlaki wykonane z nierdzewnej stali nierdzewnej.
Najpopularniejsze durszlaki metalowe to durszlaki ze stali nierdzewnej. Dzięki srebrnemu kolorowi mają nowoczesny wygląd. Można je dopasować do niemal każdej kuchni, a większość z nich można myć w zmywarce.

Durszlaki emaliowane są również wykonane z metalu, ale są pokryte emalią. Nadaje im to bardziej tradycyjny wygląd. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorach. Można wybierać spośród różnych kolorów i rozmiarów. Pastelowy durszlak jest idealny do romantycznej kuchni, natomiast czarny lub biały durszlak sprawdzi się w każdej kuchni.
Durszlaki plastikowe - durszlaki plastikowe mogą być ekonomicznym i praktycznym rozwiązaniem. Naczynia te można myć w zmywarce.
Durszlaki ceramiczne - są dekoracyjne i efektowne, ale muszą być utrzymywane w czystości.
Durszlaki silikonowe - nowoczesna, ciekawa propozycja. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne durszlaki silikonowe, jak i składane durszlaki silikonowe. Po wysuszeniu można je złożyć na płasko, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca w szafce.

Durszlaki w różnych rozmiarach i kształtach.

W MarktKraft.pl znajdziesz wiele opcji durszlaków. Dostępne są zarówno klasyczne, jak i bardziej nowoczesne durszlaki. Dostępne są durszlaki z bocznymi uchwytami, które można uznać za klasyczną opcję. Oferujemy również durszlaki z szerokimi brzegami, ale bez uchwytów. Zajmują one mniej miejsca w szafce. Dostępne są również sprytne, funkcjonalne i użyteczne durszlaki składane z silikonu.

Durszlaki w różnych kolorach.

Durszlaki są dostępne w wielu kolorach. Istnieje możliwość dopasowania odpowiedniego wariantu do swojej kuchni. Dostępne są zarówno kolory uniwersalne (srebrno-biały, czarny), jak i durszlaki w unikalnych kolorach i wzorach.
Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów cenionych marek, takich jak Fiskars, które cieszą się świetną opinią i uznaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować tylko najlepsze produkty na tym rynku.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.