Butelki na wode

Butelki na wode

Na co zwrócić uwagę w butelkach z wodą?

Ludzkie ciało składa się w 60-70% z wody. Podczas każdego treningu, w zależności od jego intensywności, możemy stracić do 3 l wody. Ważne jest, aby regularnie uzupełniać wodę, aby uniknąć odwodnienia. Te butelki na wodę mogą być używane do przechowywania ulubionych substancji, napojów izotonicznych lub energetycznych.

Butelka na wodę do biegania.

Zaprojektowane specjalnie dla biegaczy, te antypoślizgowe butelki zostały stworzone z myślą o nich. Nie wpływają one na wrażenia podczas biegu. Z każdym przebiegniętym kilometrem Twoje ciało jest coraz bardziej zmęczone. Głupotą byłoby noszenie butelki w ręku podczas biegu, nawet jeśli trzeba ją od czasu do czasu zmienić. Korzystanie z nich zmniejszy obciążenie rąk podczas biegu.

Butelki na wodę dla kobiet.

Wiele poradników dietetycznych zaleca, aby woda zawierała substancje, które zwiększają metabolizm i zmniejszają uczucie głodu. W odpowiedzi na te potrzeby powstały butelki z wkładami owocowymi. Butelki te są dostępne w wielu różnych wzorach, m.in. czarnym, czerwonym, zielonym i niebieskim.

Butelki na wodę do codziennego użytku.

Lekarze zalecają, aby przeciętny człowiek spożywał około 2 litrów płynów dziennie. Wiele osób nie zgadza się na picie wody z plastikowych butelek. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest butelka szklana. Jest ona łatwiejsza do czyszczenia i przechowywania niż plastikowa, ale należy zachować ostrożność przy jej przenoszeniu.

Sklep oferuje różne rodzaje kubków i butelek na wodę, w tym plastikowe, silikonowe, stalowe, nierdzewne, szklane i aluminiowe. Najbardziej znanymi markami są Hydrapak, Sigg i Brita. Każda z tych marek przyniesie ulgę podczas słonecznych dni i treningów.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.