Laktatory

Laktatory

Laktator jest niezbędnym elementem zestawu dla noworodka.

Karmienie dziecka piersią to najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać. Ta metoda karmienia jest zalecana przez Światową Organizację Zdrowia. Ma ona również korzystny wpływ na zdrowie i rozwój dziecka. Laktator jest niezbędnym akcesorium do naturalnego karmienia piersią. To urządzenie ułatwia życie każdej matce.

Istnieje wiele powodów, dla których warto mieć laktator. Jest on przydatny dla matek, które wracają do pracy, oraz tych, które chcą kontynuować karmienie piersią po rozstaniu. Nie tylko stymuluje on laktację, ale także pomaga odciągnąć nadmiar mleka. Wśród naszego szerokiego asortymentu znajdziesz laktatory renomowanych marek, takich jak Canpol, Canpol, Avent, Lansinoh, Lansinoh, Esperanza, Lansinoh. Możesz wybrać taki, który spełni Twoje potrzeby i przekroczy Twoje oczekiwania.

Budowa laktatorów.

Laktatory są wykonane z tworzywa sztucznego niezawierającego BPA. Można je myć w zmywarce i są łatwe do czyszczenia. W zależności od rodzaju laktatora, który wybierzesz, konstrukcja urządzenia będzie się różnić. Konstrukcja laktatora ręcznego jest bardzo prosta. Złącze łączy się z butelką za pomocą silikonowego lejka. Jest on połączony z uchwytem, który posiada pompkę i ma przyjemny, ergonomiczny kształt. Uchwyt wytwarza siłę ssania poprzez ruchy i odciąga mleko. Laktator ręczny nie wymaga zasilania. Laktator elektryczny jest wyposażony w moduł elektryczny, który podłącza się do rączki. Urządzenie wytwarza podciśnienie, które umożliwia wypływ mleka. Laktator elektryczny ma regulowaną siłę ssania, co umożliwia dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb. W laktatorze można również zapisać indywidualne ustawienia dla karmiących mam. Można go używać przy zasilaniu sieciowym lub bateryjnym.

Rodzaje laktatorów do odciągania mleka.

Istnieją dwa rodzaje laktatorów: elektryczne i ręczne. Ręczny odciągacz pokarmu wymaga odciągania własnego mleka. Laktator elektryczny można podłączyć do gniazdka i przystawić do piersi. Istnieją dwa rodzaje laktatorów elektrycznych. Istnieją dwa rodzaje laktatorów elektrycznych: jednofazowe i dwufazowe. Jednofazowy naśladuje tylko powolne i głębokie ssanie, natomiast dwufazowy naśladuje odruch ssania dziecka. Odciąganie pokarmu w trybie dwufazowym jest bardziej wydajne niż w trybie jednofazowym. Za pomocą laktatorów elektrycznych można szybko odciągnąć duże ilości mleka.

Akcesoria i części zamienne.

Można kupić części zamienne do laktatora i inne akcesoria do karmienia. Silikonowa nakładka masująca służy do stymulowania przepływu mleka i zwiększania jego produkcji w celu bezbolesnego karmienia piersią. Do wielu laktatorów elektrycznych dołączone są akcesoria umożliwiające ręczne odciąganie pokarmu, a także przewodnik karmienia piersią.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.