Witryny chłodnicze

Witryny chłodnicze

Witryny chłodnicze są niezbędne w gastronomii.

Nowoczesne witryny chłodnicze są modnym dodatkiem do firm cateringowych lub stanowią stylowy element prywatnych kuchni. Witryny chłodnicze utrzymują żywność i napoje w odpowiedniej temperaturze, a także mogą być wykorzystywane do eksponowania smacznie wyglądających produktów. Jesteś właścicielem firmy? Szukasz szklanej chłodziarki do przechowywania żywności? Witryna chłodnicza Whirlpool lub Arktic może być atrakcyjna dla klientów, podkreślając świeże produkty spożywcze i słodycze.

Gabloty ekspozycyjne są idealne dla firm cateringowych, szczególnie w gorących miesiącach letnich, ponieważ są odporne na niskie temperatury. Można je dopasować pod względem wielkości, kształtu i typu, aby usprawnić codzienną pracę w małych i dużych pomieszczeniach. Witryna chłodnicza Royal Catering o pojemności 470 l doskonale nadaje się do chłodzenia wszystkich produktów. Jest ona powszechnie stosowana w barach i restauracjach, gdzie można w niej wyeksponować produkty.

Różne rodzaje witryn chłodniczych.

Każdy typ lodówki ekspozycyjnej różni się wielkością. Royal Catering oferuje podwójne, wysokiej jakości szafy. Ich przeznaczenie jest często określane przez ich wielkość i kształt. Chłodziarka, w której przechowuje się napoje, takie jak piwo, może być większa. Mała chłodziarka może pomieścić butelki i puszki. Puszki z wyrobami cukierniczymi są chętniej sprzedawane, ponieważ mają duże półki, które mieszczą ciastka.

Zalecane są gabloty chłodnicze.

Gabloty chłodnicze są powszechnym urządzeniem wystawienniczym, które można wykorzystać w handlu. Jest to najbardziej widoczne urządzenie w kawiarniach i cukierniach. W zależności od potrzeb klienta, do ciast używa się lodówki podwieszanej lub lady chłodniczej. Przykładem jest witryna chłodnicza Arktic. Lodówki są tak samo ważne w gastronomii w food truckach, jak i w tradycyjnych restauracjach. Gablota chłodnicza Whirlpool jest nadal używana w sklepach spożywczych. Lodówka w sklepie spożywczym zajmuje najwięcej miejsca, ponieważ służy do przechowywania produktów mlecznych, mięs i wędlin. Często ma też miejsce na warzywa, w którym przechowywane są marynaty, jak na przykład w witrynie chłodniczej Whirlpool.

Renomowani producenci produkują najlepsze lodówki z przeszklonymi drzwiami.

Wiele renomowanych firm oferuje chłodziarki z przeszklonymi drzwiami. Na uwagę zasługują witryny chłodnicze Royal Catering. Często są one wyposażone w oświetlenie LED i systemy rozmrażania. Liderem w produkcji chłodziarek cukierniczych jest firma Arktic. Lodziarnie często korzystają z pojemników ze szklaną obudową. Witryna chłodnicza Hendi eksponuje i chłodzi wiele smaków zimnych deserów. Te i inne urządzenia znanych producentów znajdują się w naszej ofercie. Niezawodne urządzenia chłodnicze mogą być wykorzystywane w różnych miejscach, w tym w szpitalach i aptekach. Możesz również kupić wymarzony model, który nada Twojej kuchni profesjonalny wygląd.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.