Pralko-suszarki

Pralko-suszarki

Pralko-suszarki to praktyczne rozwiązanie dla małych mieszkań.

Pralko-suszarka może być doskonałym urządzeniem, które pomoże Ci zaoszczędzić czas, miejsce, energię i wodę. Urządzenie typu "2 w 1" znacznie ułatwia pranie i suszenie. Nic dziwnego, że stają się one coraz bardziej popularne, mimo że większość gospodarstw domowych nadal korzysta ze starszych urządzeń, które nie oferują obu tych funkcji. To rozwiązanie jest tak łatwe w użyciu, że będziesz zaskoczony jego prostotą. W sklepach można znaleźć wiele nagradzanych, sprawdzonych marek, takich jak pralko-suszarka Electrolux czy pralko-suszarka Beko.

To uniwersalne urządzenie może być używane zarówno w małych, jak i dużych mieszkaniach. Jedno urządzenie powinno wystarczyć, a nie dwa. Ten model może być tańszy niż oddzielne suszarki bębnowe, ale nadal może być drogi. Szczególnie cenne są pralko-suszarki A. Oznaczenie to określa klasę energetyczną, która zużywa mniej energii elektrycznej. Przynosi to korzyści zarówno ekonomiczne, jak i środowiskowe.

Zalety i wady pralko-suszarek automatycznych.

Główną wadą są koszty eksploatacji. Są one zazwyczaj droższe niż pralki jako całość lub osobno. Mogą one suszyć ubrania. Lepszą alternatywę stanowią pralko-suszarki z pompą ciepła. Urządzenia te mają wiele innych programów, w tym program opóźnionego startu, który umożliwia zaplanowanie prania. Najważniejszą zaletą jest zabezpieczenie przed zabarwieniem i uszkodzeniem tkanin. Modele z funkcją pary, takie jak pralko-suszarka Whirlpool lub pralko-suszarka Candy, mają pozytywny wpływ na pranie i chronią je.

Na co należy zwrócić uwagę przy zakupie pralko-suszarki?

Ważną kwestią jest klasa energetyczna. Istnieją pralko-suszarki, które mają klasę energetyczną A. Zaufana firma, taka jak Candy lub Beko, pomoże Ci wybrać odpowiednią pralkę. Pralko-suszarki automatyczne mogą mieć różną wysokość bębna. Wpływa to na pojemność bębna. Aby oszczędzać wodę i energię, warto wyposażyć ją w system automatycznego ważenia.

Wybór odpowiedniej wielkości wsadu pralko-suszarki.

Urządzenie, które łączy w sobie pralkę i suszarkę, nazywane jest pralką automatyczną. Jego główną cechą jest różnica w załadunku suszarki i pralki. Suszarka ma zwykle mniejszą pojemność na ubrania niż pralka. Przed suszeniem ubrań należy wyjąć z niej do 4 kg. Ważne jest, aby posortować ubrania przed włożeniem ich do suszarki. Istnieją pralki z suszarkami, które mogą wysuszyć pranie o wadze do 7 kg, 6 kg i 5 kg.

Nowoczesne programy suszenia i prania.

Obecnie programy suszenia i prania mogą być dostosowane do wszystkich rodzajów ubrań (nawet tych delikatnych) dzięki specjalnym programom. Dotyczy to większości marek, z których najbardziej godne uwagi są pralko-suszarki Whirlpool, pralko-suszarki Candy i pralko-suszarki Bosch. Dzięki nowoczesnej technologii poziom hałasu jest niższy. Wszystko zależy jednak od tego, jaki program wybierzesz. System parowy to świetna opcja do prania ubrań.

Nowoczesna para i filtry zapewniają wyjątkową jakość pralko-suszarek. Dotyczy to zarówno suszarek wentylowanych, jak i kondensacyjnych. Istnieje suszarka odpowiadająca wszelkim potrzebom.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.