Płyty wolnostojące

Płyty wolnostojące

Samodzielnie stojące płyty grzewcze.

Jeśli wyjeżdżasz na wakacje, na przykład na tydzień lub dwa, najlepszym wyborem będzie przenośna i wolnostojąca płyta indukcyjna. Na biwaku lub kempingu, gdzie chcesz dobrze i zdrowo zjeść. Dzięki płycie elektrycznej możesz gotować w dowolnym miejscu. Gotowych, gotowych do użycia potraw, takich jak zupy, nie trzeba już nosić ze sobą. Dzięki kuchence wolnostojącej Esperanza lub vidaXL możesz pozbyć się żywności nafaszerowanej chemią.

Kuchenka wolnostojąca bez indukcji doskonale sprawdzi się zarówno w podróży, jak i w domu. Czarna lub biała kuchenka wolnostojąca to najlepszy wybór, jeśli masz małą kuchnię. Kuchenka ta ma niewielkie rozmiary, co pozwala uzyskać więcej miejsca na blacie. Jest to idealne rozwiązanie dla kawalerek i mieszkań z dwiema sypialniami. Wolnostojąca kuchenka gazowa i szklana płyta grzewcza sprawdzą się niezależnie od tego, czy mieszkasz sam, czy z kimś innym.

Istnieje wiele rodzajów wolnostojących płyt grzewczych.

W ostatnich latach wolnostojące płyty grzewcze znacznie zyskały na popularności. Wielu producentów konkuruje ze sobą w tworzeniu coraz lepszych modeli. Oznacza to, że można znaleźć kuchenkę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb. Najważniejszym kryterium wyboru kuchenki jest rodzaj zasilania. Istnieją dwa rodzaje wolnostojących kuchenek elektrycznych i jedna wolnostojąca gazowa. Te pierwsze wymagają stałego dostępu do prądu, co w mieszkaniach nie powinno stanowić problemu. Jednak w namiotach dostęp do elektryczności może być utrudniony. Jeśli planujesz używać płyty gazowej poza domem, lepsza będzie wolnostojąca kuchenka gazowa. Do zasilania można użyć gazu ziemnego lub propan-butanu. Urządzenie to charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji i jest bardzo opłacalne.

Strefy gotowania na płytach wolnostojących:

Kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze odpowiedniej płyty wolnostojącej jest liczba palników. Istnieją dwie opcje: jednopalnikowa lub dwupalnikowa. Jeśli podróżujesz sam, wystarczy Ci kuchenka indukcyjna z jednym palnikiem. Kuchenka elektryczna dwupalnikowa to lepszy wybór dla większych grup. Dzięki temu świetnie sprawdzi się jako kuchenka dla działkowców.

Wolnostojące płyty grzewcze Esperanza lub vidaXL to nowoczesne modele, w które warto zainwestować. Posiadają one niesamowitą moc do 5 kW. Dzięki temu znacznie poprawisz swoje umiejętności kulinarne i zaoszczędzisz czas. Podróżna płyta indukcyjna jest wyposażona w krany, które umożliwiają regulację temperatury. Nowsza wolnostojąca kuchenka gazowa ze szklaną płytą grzewczą ma wbudowany wyświetlacz. Ekran dotykowy jest wygodny i prosty w obsłudze. Na powierzchni płyty zastosowano specjalną powłokę ceramiczną, która ułatwia jej czyszczenie. Najlepszym sposobem na konserwację urządzenia jest mleczko do czyszczenia płyt indukcyjnych. Lepiej jest używać miękkiej ściereczki niż drucianej szczotki, która może porysować powierzchnię. Ta wolnostojąca kuchenka posiada również funkcję ochrony przed przegrzaniem. Możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie jest w 100% bezpieczne. Jak widać, kuchenka indukcyjna oferuje wiele korzyści.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.