pralki do zabudowy

Pralki do zabudowy

Pralka do zabudowy - praktyczne i piękne rozwiązanie.

Pralki do zabudowy pełnią zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Pralka do zabudowy jest równie użyteczna jak wolnostojąca, a przy tym nie psuje wyglądu łazienki. Wybierz odpowiednie urządzenie.

Urządzenia do zabudowy oferują te same funkcje, co pralki wolnostojące. Pralki do zabudowy pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i można je schować pod stołem lub w szafce, dzięki czemu są bardziej praktyczne w przypadku mniejszych przestrzeni.

Pralkę można zdemontować w celu zapewnienia estetyki i zmniejszenia poziomu hałasu. Jest to szczególnie przydatne, jeśli w kuchni lub pralni nie ma stanowiska na sprzęt. Nie musisz się martwić o wygląd swojego salonu z elegancką zabudową. Obudowa będzie pasowała do Twoich mebli.

Jakie są cechy pralki do zabudowy?

Pralka powinna zużywać bardzo mało energii rocznie, dlatego powinna mieć klasę energetyczną +++. Pralka o niższej efektywności energetycznej będzie droższa w eksploatacji.

Pralka do zabudowy Beko wyposażona jest w silnik inwerterowy, który różni się od tradycyjnych silników szczotkowych. Nie nagrzewa się on, dzięki czemu jest mniej podatny na awarie. Wytwarza mniej hałasu niż tradycyjne silniki, które wykorzystują szczotki do zamiany energii elektrycznej na mechaniczną. Nowoczesne silniki mogą wirować tkaniny z większą prędkością dzięki możliwości uzyskania większej prędkości wirowania.

Urządzenie do zabudowy może nadać wnętrzu czysty wygląd. Drewniana szafka z ukrytą pralką i suszarką może być doskonałym elementem wystroju. Wbudowana pralka sprawi, że nawet mała łazienka będzie wyglądała na bardziej przestronną. Ceny urządzeń różnią się w zależności od ich wielkości, dodatkowych funkcji i klasy energetycznej.

Możesz wybrać rozmiar i limit załadunku pralki do zabudowy.
Jeśli masz dużą rodzinę, weź pod uwagę ładowność. Zazwyczaj wynosi ona od 5 do 8 kg. Wagę ubrań podczas jednego prania określa się jako ładunek kilogramowy. O wielkości pralki decyduje ilość miejsca w domu, jaką można przeznaczyć na urządzenie. Na rynku dostępnych jest wiele rozmiarów. Zarówno szerokość, jak i głębokość można regulować, aby dopasować je do wymiarów domu. Dostępne są rozmiary 40 cm, 45 cm, 50 cm i większe.

Możesz również sprawdzić inne funkcje, takie jak zabezpieczenie przed dziećmi, automatyczne ważenie ubrań i specjalne programy prania. Pralka do zabudowy Beko posiada program BabyProtect, który umożliwia pranie ubrań dla niemowląt i osób z alergią. Innowacyjna konstrukcja bębna sprawia, że nawet delikatne tkaniny są chronione.

Jakie są cechy pralki z wbudowaną pralką?

Wybierając pralkę do zabudowy lub wolnostojącą, weź pod uwagę następujące parametry. Powinna być energooszczędna i charakteryzować się niskim poziomem hałasu, zwłaszcza jeśli pralka znajduje się w kuchni lub łazience. Zintegrowana pralka Electrolux zapewnia niskie zużycie energii i różnorodność programów prania.

Każde urządzenie ma swój własny program prania. Na przykład pralka do zabudowy firmy Bosch ma programy do prania delikatnej odzieży, np. do prania ręcznego. Programy prania odpowiednie dla alergików obejmują pranie w wysokiej temperaturze i dodatkowe płukanie, aby zminimalizować podrażnienia. Wąska pralka ładowana od góry jest idealna do małych pomieszczeń. Nie zajmuje ona miejsca w szafkach i nie powoduje nadwyrężenia pleców.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.