piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy

Piekarniki do zabudowy są eleganckie i praktyczne.

Niezbędnym urządzeniem kuchennym jest piekarnik elektryczny. Łatwo jest znaleźć urządzenie, które będzie pasowało do stylu kuchni. Możliwe jest zastosowanie błyszczącego lub matowego frontu. Ciekawą propozycją są piekarniki Gorenje w stylu retro. Białe piekarniki to uniwersalna opcja, która może być używana w prawie wszystkich kuchniach. Łatwe czyszczenie jest możliwe dzięki aluminiowemu frontowi.

Łatwe w czyszczeniu urządzenia do zabudowy to zaleta, którą z pewnością docenisz. Wyjątkową cechą piekarnika Samsung są chowane pokrętła temperatury. Jest to doskonałe zabezpieczenie, zwłaszcza dla osób z dziećmi. Zmniejsza też ilość zabrudzeń, które mogą powstać podczas pieczenia. Piekarnik Bosch posiada również funkcję czyszczenia. Wystarczy, że wyczyścisz dno i drzwi piekarnika.

Rodzaje piekarników do zabudowy.

Ceny piekarników do zabudowy mogą się różnić w zależności od ich rodzaju. Popularność piekarników parowych nie jest zaskakująca. W piekarniku Electrolux do pieczenia wykorzystuje się parę i gorące powietrze, dzięki czemu potrawy są wilgotne. Piekarniki Bosch wykorzystują parę do czyszczenia zabrudzeń. Należy wybrać program czyszczenia, a następnie wlać wodę w wyznaczone miejsce. Inną opcją jest piekarnik elektryczny z funkcją mikrofalówki. Możesz zaoszczędzić miejsce, wybierając urządzenia kuchenne do zabudowy. Kuchenka mikrofalowa i piekarnik to dwa urządzenia w jednym. Kuchenki mikrofalowej można używać jako urządzenia do pieczenia lub jako kuchenki mikrofalowej. Funkcja ta jest dostępna w piekarniku Simens. Inną opcją jest piekarnik Dual Cook, który umożliwia jednoczesne gotowanie dwóch potraw.

Wymiary piekarnika.

Istnieje wiele rozmiarów piekarników do zabudowy, więc łatwo jest znaleźć taki, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Tradycyjne piekarniki mierzą 60 cm szerokości i 60 cm wysokości, podczas gdy małe piekarniki mają tylko 45 cm wysokości. Na przykład piekarniki Beko mają szerokość większą niż 60 cm i można ją zwiększyć do 90 cm. Pojemność piekarnika może wynosić 90 litrów. Ważne jest, aby przed zakupem sprawdzić, czy urządzenia są energooszczędne. Urządzenie z wyższą klasą energetyczną oznacza, że jest bardziej wydajne i tańsze w eksploatacji. Piekarniki Amica i Electrolux z wysoką klasą energetyczną mają wiele innych godnych uwagi cech. Weź pod uwagę wielkość piekarnika, klasę energetyczną i inne cechy.

Piekarniki do zabudowy mają dodatkowe funkcje.

Piekarniki do zabudowy mają wiele dodatkowych funkcji. Sprawdź, które z nich przyniosą Ci korzyści przy zakupie nowego urządzenia kuchennego. Piekarnik Miele można delikatnie otwierać i zamykać. Wiele urządzeń, takich jak piekarnik parowy Beko, posiada funkcję szybkiego nagrzewania i chłodzenia obudowy. Ułatwia to szybkie ustawienie urządzeń i przygotowanie ich do pieczenia. W piekarnikach do zabudowy możesz również gotować wiele potraw jednocześnie. Technologia Dual Cook umożliwia pieczenie do dwóch potraw w piekarniku parowym Samsung. Temperatura może się zmieniać nawet o 40 stopni. Piekarniki Whirlpool umożliwiają jednoczesne pieczenie trzech potraw bez przenoszenia zapachów.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.